Serwis Komputerowy Warszawa

Szybka, tania i solidna naprawa komputera Warszawa

Naprawa Komputera Warszawa

Serwis Komputerowy z Warszawy zajmuje się naprawą komputerów i laptopów na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się profesjonalną naprawą sprzętu komputerowego, instalacją systemów operacyjnych, usuwaniem wirusów etc. Serwis Komputerowy Warszawa obejmuje :

Serwis komputerów stacjonarnych ->Zajmujemy się diagnostyką sprzętu, naprawiamy komputery PC, wymieniamy podzespoły, instalujemy oprogramowanie etc.

Serwis laptopów -> Naprawiamy wszelkie usterki zakłócające poprawne działanie sprzętu, wymieniamy podzespoły, części,czyścimy układy chłodzenia etc.

Złośliwe Oprogramowanie -> Serwis Komputerowy Warszawa zajmuje się usuwaniem wirusów z komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Posiadamy dużą wiedzę na temat złośliwego oprogramowania oraz jego bezpiecznego eliminowania.

Systemy Operacyjne -> Zajmujemy się instalacją oraz konfiguracją Systemów Operacyjnych takich jak np. Windows XP, 7, 8 czy Linux.

Serwis Komputerowy Warszawa to fachowe usługi oraz praktyczne porady skierowane do wszystkich użytkowników komputera. Wykonamy każdą czynność mającą na celu przywrócenie prawidłowego działania Twojego komputera. Możemy wykonać profesjonalną diagnostykę Twojego komputera i dokonać jego naprawy. Instalujemy i wymieniamy poszczególne podzespoły wchodzące w skład komputera. Jeśli Twój system nie działa poprawnie, prawdopodobnie został "zaśmiecony" różnego rodzaju wirusami. Ale to żaden problem, zajmiemy się prawidłowym oczyszczaniem komputera z wirusów a w razie konieczności ponownie zainstalujemy na Twoim komputerze system operacyjny i przegramy do niego Twoje dane .

Komputerowy Warszawa